חיפוש

הדברת חרקים – הכירו את החרקים הנפוצים בתקופת החורף בבית

אין משהו מטריד כמו למצוא סוגים שונים של חרקים בבית, וזה נכון בין אם מדובר על חרקים שנוכל למצוא בחורף, בקיץ או בעונות המעבר. השאלה האמתית היא לא רק על איזה סוג של חרקים מדובר, אלא בעיקר – מה נוכל לעשות בנידון.

 

למה צריך להזמין הדברת חרקים מקצועית?

עוד לפני שנדבר על האפשרויות השונות, כמו הדברה ירוקה או הדברה כימית, צריך להבין את המשמעות של מדביר מקצועי. זה לא באמת משנה על איזה סוג של חרקים מדובר, כי מה שבטוח, זה שלהדביר אותם לבד זה לא פשוט. זה נכון שיש חרקים שתוכלו למחוץ, להרוג בעצמכם או לרסס, אך מה שלפעמים אנשים מפספסים, זה שאם ראינו חרק אחד, יש כנראה עוד הרבה חרקים אחרים בבית. הם מגיעים כי נעים להם, כי הם מוצאים אצלכם מכסה ובגלל שהם מוצאים אצלכם מזון. לכן צריך לעשות מעשה רציני ומקיף כדי לסלק אותם, ואת הפעולה הזאת רק מדביר מקצועי יוכל לבצע.

איזה מדביר יוכל להתאים למשימה הזאת?

בין אם הצלחתם לזהות לבד את סוג החרק ובין אם אין לכם מושג מה זה בכלל, כדאי שתדעו: רצוי מאוד לעצור ולראות באיזה מדביר אתם בוחרים. האם המדביר שלכם מספיק מקצועי? האם הוא מגיע עם המלצות? והאם, למשל, אנשים אחרים היו אצלם בבית בעונת החורף חרקים, יצאו מרוצים משירותיו של המדביר? אתם לא רוצים לקחת סיכון מיותר ולכן, אם אתם יכולים לבדוק מראש כל מה שנראה לכם רלוונטי אודות המדביר, למה שלא תעשו זאת? הרעיון הוא הרי להזמין איש מקצוע שתוכלו לסמוך עליו ועל השירות שהוא ייתן לכם, מה שמסביר מדוע צריך לבחור את המדביר הכי טוב שיש. כדאי מאוד גם לברר האם יש לו תעודת מדביר, כי להזמין שירות כזה מאדם שלא עובד בצורה חוקית זה כמובן חבל ומיותר.

האם הדברת חרקים תעלה לכם הרבה?

זה לא משנה אם אתם רוצים להזמין שירותי הדברה חרקים, נמלי אש או כל דבר אחר. מה שבטוח זה שגם אתם, כמו כל מדינת ישראל, תרצו אומנם להזמין שירות מתקדם וטוב, אך טבעי שלא תרצו לשלם על כך מחירים גבוהים מידי. לכן יש מקום לבדוק גם את הנקודה הזאת, כי אם תדברו עם כמה מדברים, תקבלו הרי כמה הצעות מחיר שונות. חשוב מאוד לברר, בין היתר, האם תוכלו גם לקבל אחריות על עבודת ההדברה שיעשו אצלכם. משמעות האחריות היא שאם תוך פרק זמן קצר תראו שוב את המזיקים ואת החרקים, הרי שהמדבירים יחזרו למקום ויוכלו לבצע שוב הדבר, בחינם. יש לכך משמעות אדירה כי, בין היתר, אם מדביר נותן אחריות, זה אומר שהוא אמין ושאפשר באמת לסמוך עליו.

מדביר מקצועי

אולי תאהבו גם את

Bed, Bug
הדברת פשפש מיטה

פשפש המיטה הוא חרק שנפוץ מאוד בבתים של בני אדם. הפשפש הוא חרק קטן, ולעיתים אנחנו אפילו לא נבחין בו, אולם הוא עלול להסב לנו

קראו עוד »