חיפוש

הדברת עש – כל מה שצריך לדעת על "עש הבגדים"

הארון שלנו מכיל כל מיני פרטי לבוש שקנינו לאורך השנים, ואותם אנחנו אוהבים מאוד.

כן, אין דבר משמח יותר מאשר להגיע לארון הבגדים, לבחור בחולצה שקנינו, ללבוש אותה ולצאת מהבית בתחושה הטובה ביותר בעולם, תחושה שאנחנו נראים פשוט טוב.

אבל מה קורה כשאנחנו בוחרים בחולצה הזו, ומגלים שיש בה חור ענק? אם אנחנו יודעים שזו חולצה חדשה, שמצבה אמור להיות לא פחות ממושלם, אפשר להתחיל לחשוד שמדובר על עבודתו של עש הבגדים.

הדברת עש היא אחד הדברים החשובים ביותר שתוכלו לעשות, ובמאמר הקרוב נסביר לכם בדיוק איך תוכלו לעשות אותה.

 

הדברת עש – הכירו את עש הבגדים

עש הבגדים הוא יצור קטן שנראה לכאורה ממש לא מזיק. צורתו מדמה את צורתם של פרפרים, ולכן פעמים רבות אנחנו נוטים לעזוב אותו לנפשו ולתת לו להמשיך לשהות בבית שלנו בכיף. מה שאנחנו לא יודעים הוא, שבזמן שאנחנו מתנהגים ברחמנות ובטוב לב כלפיו, הוא דווקא עושה את הפעולה ההפוכה, ומתחיל להתאכזר אל הבגדים שלנו.

עש הבגדים ניזון מחומרי טקסטיל רבים שמהם עשויים הבגדים שלנו. הוא מכרסם אותם לאט לאט, יוצר בהם חורים, ונהנה מארוחה טובה שלנו עלתה ברוב המקרים בין 100 ש"ח ל-300 ש"ח, ולפעמים אפילו יותר.

 

הדברת עש – למה היא חשובה כל כך?

אז מה שקורה הוא, שמעבר לעובדה שהוא אוכל לנו את הבגדים ומשמין מהם בכיף, העש גם מותיר את הביצים שלו בארון שלנו ועל גבי הבגדים שלנו. אם לא נשים לב לעניין הזה, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים לא רק עם עש הבגדים, אלא איתו ועם כל משפחתו גם יחד.

ברגע שעולה בכם החשש שאתם מתמודדים עם עש הבגדים, כדאי לעבור לשלב של הדברת עש, שתוכל למנוע את התפשטותו ואת הגעתו למקומות נוספים בארון הבגדים שלנו ובכלל. כמו כן, העש לא פוסח גם על רהיטים מסוימים או על שטיחים, למשל, שגם הם עשויים לפעמים מחומרים שמזינים אותו.

 

איך עושים הדברת עש?

הדברת עש צריכה להיעשות באופן מקצועי, על ידי מדביר מומלץ שיודע בדיוק מה הוא עושה. על מנת שההדברה תוכל להיעשות כראוי, המדביר עושה שימוש במגוון חומרים מתקדמים, כמו גם בשיטות הדברה מתפתחות ויעילות שהופכות את עש הבגדים ללא יותר מזיכרון היסטורי וישן.

על מנת לבצע הדברת עש, ימליץ לכם המדביר על מגוון השיטות, וביחד, בהתאם למאפיינים של ארון הבגדים שלכם, לדוגמה, תוכלו לבחור את השיטה היעילה והטובה ביותר עבורכם.

 

הכירו את קסם הדברות

על מנת לבצע הדברת עש בצורה הטובה ביותר, אתם צריכים לקבל שירות מהמקצוענים ביותר. קסם הדברות היא חברת הדברות שתוכל לספק לכם הדברה נהדרת במחיר משתלם ובשירות אדיב. בהצלחה!

 

חברת הדברות

אולי תאהבו גם את

עין
מופע טלפתיה במרכז

לארגן כנס או יום גיבוש לעובדים זה מסוג אותם הדברים שצריך לחשוב עליהם ולתכנן אותם בקפידה, כי לא בכל שנה ניתן יהיה ליצור בדיוק את

קראו עוד »
שרביט
אמן חושים בהרצליה

זו הפעם הראשונה שבה אתם מתכננים אירוע באמת חשוב וגדול בהרצליה? החלטתם שהפעם אתם רוצים להמם את העובדים שלכם עם יום גיבוש שמעולם לא היה

קראו עוד »
שרברב
אינסטלטור מומלץ בדרום

הצורך בשירותי אינסטלציה כגון פתיחת סתימות, טיפול בנזילות ועוד, יכול להתעורר בכל מקום בארץ, בין אם בצפון, בדרום או במרכז. על כן, בכדי לייעל את

קראו עוד »