אחת שיודעת: הרגע קניתי חבילת עוקבים מזויפים, והתוצאות מטורפות!

התוצאות של קניית עוקבים לאינסטגרם יכולות להיות טובות רק כאשר העוקבים איכותיים.

עוקבים מזויפים אינם מזיקים אך גם אינם מועילים.

המאמר יפרט כיצד להגיע לתוצאות הטובות ביותר כשקונים עוקבים.

 

האם עוקבים מזויפים יעילים לפרופיל שלכם?

כאשר קונים עוקבים מזויפים זה אומר שקונים משתמשים שיש להם חשבונות באינסטגרם או ברשת חברתית אחרת אך הם אינם פעילים. בדרך כלל החשבונות הללו יהיו ריקים מתוכן, עם מעט מאוד פוסטים, לייקים ומספר קטן של עוקבים. העוקבים המזויפים לא מסייעים לשיפור הפרופיל שלכם וחבל להוציא עליהם כסף. אם כן, כיצד תגיעו לתוצאות טובות כשתקנו עוקבים?

קניית עוקבים איכותיים

כשקונים חבילת עוקבים איכותיים רוב הסיכויים שלא רק תשפרו את עמוד האינסטגרם שלכם, אלא תהפכו מהר מאוד לפופולריים ותהיו נתונים לחשיפה בקרב משתמשים נוספים. לעוקבים האיכותיים יש חשבונות פעילים עם מספר גדול של עוקבים שמייצרים עימם אינטראקציה באמצעות תגובות, לייקים ושיתופים. כשאתם קונים עוקבים איכותיים אתם חשופים לעוקבים שלהם וכך צוברים עוקבים אמיתיים. בנוסף, לאינסטגרם יש יכולת לזהות עם העוקבים איכותיים לפי מידת האינטראקציה שלהם. ברגע שיש פעילות ומספר העוקבים גדל, הרשת חושפת אתכם למשתמשים נוספים וכך תשיגו עוד ועוד עוקבים. הצמיחה המהירה תשפיע על שיפור הפרופיל שלכם וההשפעה שלכם על המשתמשים.

קונים חבילת עוקבים? מה היא כוללת?

כאשר קונים חבילת עוקבים היא כוללת כמות עוקבים מסוימת על פי בחירה אותה מתמחרים. למשל, 1,000 עוקבים יכולים לעלות כ-60 ₪. על מנת שהעוקבים יהיו פעילים חשוב להרחיב את החבילה. קניית לייקים או קניית תגובות תעניק לכם יתרון על המתחרים שקונים עוקבים מזויפים מכיוון שהעוקבים שלכם יהיו פעילים מבחינה אורגנית ותוכלו לייצר עימם אינטראקציה. שימו לב שעסקים או אנשים פרטיים כותבים פעמים רבות בפוסטים ובסטוריס שהם מעלים ביטויים כמו: שתפו אם אהבתם, עשו לייק, אם אתם אוהבים עשו לייק והגיבו "אני" וכן הלאה. כאשר אתם קונים חבילת עוקבים ולייקים לא תצטרכו לבקש זאת מהעוקבים שקניתם וכך תרוויחו גם מספר עוקבים גבוה וגם מספר לייקים גבוה.

היתרונות בקניית עוקבים לאינסטגרם

קניית עוקבים איכותיים או פעילים בלייקים ותגובות תסייע לכם לקדם את העמוד או הפרופיל שלכם באופן שיגרוף עוקבים נוספים. לכך קוראים תופעת העדר או השפעה חברתית. אנשים המשוטטים באינסטגרם נוטים לעקוב אחר אנשים מפורסמים או פופולריים. ככל שיש לחשבון מסוים יותר עוקבים כך הוא ישפיע חברתית ויגרום למשתמשים אחרים לעקוב אחריו. זו הסיבה שהרבה מפורסמים מקדמים מוצרים שונים באינסטגרם. יש להם הרבה עוקבים החשופים למוצרים ומושפעים מהם חברתית. כתוצאה מכך גם הם עוקבים אחר העסקים המפרסמים את המוצרים. אך כדי לצבור כמות גדולה של עוקבים במהירות הדרך הטובה ביותר היא לקנות אותם ולהגיע לתוצאות מטורפות.

 

לייק מזויף

אולי תאהבו גם את