חיפוש

היתרונות של מדבקות בולטות על פני האחרות

כאשר אנחנו בוחרים לבצע הדפסה של מדבקות בולטות אנחנו לא באמת יודעים על מה מדובר. היום אנחנו מבינים שעם ההשתדרגות הטכנולוגית יש יתרונות מובהקים לכל מיני הדפסות שונות כולל להדפסות של מדבקות בולטות. הבעיה שרובנו לא באמת מבינים מה זו מדבקה בולטת. לכן אנחנו כאן כדי לנסות ולהסביר את היתרונות של מדבקות בולטות על פני האחרות.

 

מה היא מדבקה בכלל?

מדבקה היא בעצם סוג של דף נייר או ניילון מסויים בעל כיתוב או ציור שניתן להדביק אותו בזכות כך שיש באחד מצדדיו חומר דביק. המדבקות הן חלק מהעולם המודרני ומשתמשים בהן להרבה מאוד דברים מסוגים שונים. המדבקות בעבר היו בעלות שימוש של כולם ולא כמו הדעה שיש לנו היום על ילדים. אם בעבר היו טרנדים של איסוף מדבקות מכל מיני סוגים גם על ידי מבוגרים ואם מדובר בשימושים שונים שהיו לבית או למשרד. למדבקות היסטוריית ארוכת שנים אשר אמנם היא ארוכה אך כולה מתרכזת תחת אותו יעוד של הדבקה.

 

מה זה מדבקה בולטת?

מדבקות בולטות או בשמן, מדבקות דום הן מדבקות שבעצם עובדות בצורה תלת מימדית. המדבקה לוקחת את הלוגו הפשוט והשטוח והופכת את אותו הלוגו או התמונה לבולטת, תלת מימדית עם אפקט קריסטל שמושך בעיקר צומת לב וגורם לכולם להסתובב. המדבקות הבולטות הן טכנולוגיה חדשה יחסית בעולם המדבקות והן בעלות חומר פלסטי בעל ברק קריסטל. החומר הפלסטי שמחזיק בברק הקריסטלי הוא נוצק על הדפסה שטוחה ויוצר סוג של בועת קריסטל שמשמשת כמו זכוכית מגדלת כזו שמשקפת את צבע המדבקה מה שגורם לזה להיראות כמו אפקט תלת מימד יוקרתי ובעיקר מרשים במיוחד.

 

אז מה היתרון של מדבקות בולטות?

מדובר במדבקות בעלות יתרונות רבים וגדולים. כמו כל התפתחות טכנולוגית מדובר במדבקה שהיא מרשימה יותר ממדבקה רגילה. אדם שרואה מדבקה בולטת לרוב יסתכל ויבחן והיא משמשת המון בכדי "להוציא עיניים" או למשוך אנשים ולגרום עניין. מדבקות הדום גם מאוד עמידות בפני סוגים שונים של מזגי אוויר בין אם בפני חום גדול או בפני גשמים רבים. יתרון חשוב במיוחד הוא גם היוקרה שהמדבקה משדרת, מדבקות הדום הן סמל של יוקרה וסטטוס ואדם שמשתמש בהן יסובב הרבה יותר ראשים.

אז כפי שניתן להבין מדובר במדבקות בעלות יתרונות רבים. המדבקות הבולטות או בשמן מדבקות דום הן מדבקות מאוד מדוברות, נוצצות ומחזיקות בכל מה שקשור להתפתחות הטכנולוגית בתחום המדבקות. חשוב להבהיר שבגלל כל התכונות המדהימות הללו רבים בוחרים להשקיע יותר במדבקות אלה מכיוון שמסר טוב עובר בקלות יותר בתלת מימד. לעוד פרטים אתם מוזמנים להכנס לאתר בכתובת: https://www.isragraph.co.il/products/הדפסת-מדבקות.

מדבקות

אולי תאהבו גם את