חיפוש

4 סימנים שהקשר שלכם אינו בריא וכיצד לתקן אותם

קשר זוגי באופן טבעי חווה עליות ומורדות במהלך הזמן. זוגות רבים, נשארים בקשרים שאינם בריאים, מבלי לעבוד על הקשר, ולתקן אותו. 4 סימנים שהקשר שלכם אינו בריא וכיצד לתקן אותם – קדימה, בואו נתחיל. 

 

מבוא

לעיתים, תוך כדי זוגיות ארוכת שנים, בני הזוג לא שמים לב שהקשר שלהם אינו בריא, וממשיכים בשגרת חייהם כרגיל. בסופו של דבר, הדבר עלול להוביל לפירוק הקשר הזוגי. על מנת למנוע הגעה למקרים אלו, ריכזנו עבורכם מספר סימנים שהקשר שלכם אינו בריא וכיצד לתקן אותם.

 

זמן זוגי שאינו כיף

כאשר זוגות מגיעים למצב כאשר שהייה יחד ובילוי זמן יחד אינו כיף, ניתן להבין שהדבר אינו תקין. השהייה במחיצת בן הזוג אינה נעימה כבעבר, וכעת נעשית מתוך אילוץ. על מנת לתקן מצב זה, עולה הצורך לדבר ולהציף את הבעיות, וכן לפנות זמן איכות זוגי בסביבה ניטרלית וחיצונית, על מנת לצבור חוויות חדשות ומשותפות ולהכניס עניין למערכת היחסים מחדש.

 

היעדר חיי מין

כאשר חיי המין בקשר הזוגי בדעיכה, תדירות קיום היחסים הולכת ופוחתת, וכן הרצון והניצוץ נעלמים, הקשר אינו בריא. כאשר מצב זה קורה, לרוב לאחר מערכות יחסים וקשרים מרובות שנים, גברים רבים פונים לפתרון – הגדלת הפין באופן טבעי. הגדלת הפין באופן טבעי מסייעת לשיפור הסיפוק המיני, וכן הביטחון והתפיסה העצמית.

 

ביקורת והתגוננות

ביקורת מצד בן הזוג, היא דבר שמאפיין כל קשר זוגי. אך ברגע שהביקורת נהפכת נוקבת ועקבית, שיפוטית ואינה נעימה, הצד השני בקשר הזוגי, נכנס למצב של התגוננות. הדבר יכול להסלים מהר מאוד, ולהפוך לשיח משפיל ואינו נעים. על מנת לתקן מצב זה, הימנענו משיפוטיות וממתן חוות דעת נוקבת, הסבירו את דעתכם בצורה כנה ומובנת, והכילו וקבלו את בן הזוג שלכם.

 

התנגשויות ועימותים

כאשר מערכת היחסים והקשר הזוגי אינו בריא, חלה התנגשות. פעמים רבות, כל צד בקשר הזוגי, אינו סבלני ואף תוקפני כלפי הצד השני. פעמים רבות, הדברר מוביל לעימותים שלאחר שאלו הופכים לשגרה, בני זוג רבים אינם נכנסים לעימותים שוב, ומדחיקים את השיח על הבעיות האמיתיות. במקרה זה, ישנה חשיבות רבה לעצור מעט, לקחת מעט מרחק ולדבר על הבעיות באופן פתוח, תוך שמירה על שיח סובלני. לעיתים אף ניתן לפנות לטיפול זוגי לסיוע.

 

על רגל אחת – סימנים שהקשר שלכם אינו בריא וכיצד לתקן אותם

כל קשר זוגי חווה עליות ומורדות במרוצת השנים, אך חשוב לשים לב בזמן, כאשר הקשר שלכם נהפך לקשר שאינו בריא. הסימנים הבולטים לקשר שאינו בריא הם זמן זוגי שאינו כיף, היעדר חיי מין, ביקורת והתגוננות, התנגשויות ועימותים, ניתן לתקן את הקשר הזוגי במידה ויש מודעות ורצון אמיתי לפתור את הבעיות השונות.

לזוג יש רומנטיקה

אולי תאהבו גם את

פוקר מקוון
X דרכי הפקדה לאתר 7XL

אוהבים פוקר? אתם בוודאות מכירים את הפלטפורמה הבינלאומית המעולה, 7XL. יש בה הכול, מטורנירים מסעירים עם שחקני על מרחבי העולם, שירות לקוחות מעולה וזמינות 24

קראו עוד »